Lidermix z unikalną formułą Trouw AO-mix

piątek, 30 sierpnia 2013 07:30

Już od 1 września 2013 roku firma Trouw Nutrition Polska w swoich produktach Lidermix będzie stosować innowacyjną formułę Trouw AO-mix. Naturalna mieszanka antyoksydantów Trouw AO-mix zapewnia całkowitą ochronę zwierząt przed wolnymi rodnikami.


Międzynarodowy koncern Nutreco – w strukturach którego mieści się firma Trouw Nutrition Polska – będąc liderem na rynku paszowym, nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań wpływających na opłacalność produkcji zwierzęcej.

Efektem takiego podejścia jest opracowanie przez Trouw Nutrition International unikalnej formuły Trouw AO-mix. Jej główną zaletą jest zastosowanie w niej wyłącznie naturalnych polifenoli gwarantujących doskonałą ochronę organizmu – skuteczniejszą niż popularna witamina E w jej działaniu antyoksydacyjnym. Dodatkowo, Trouw AO-mix zabezpiecza organizm zwierząt przed ryzykiem uszkodzenia materiału genetycznego, deformacji płodów, stresem (w tym również termicznym) oraz polepsza jakość tłuszczu, mięsa i wysokość produkcji.

Skuteczność działania Trouw AO-mix wynika ze znakomitej biodostępności przeciwutleniaczy, a także dopasowanym właściwościom dystrybucji w organizmie do specyfiki układów pokarmowych przeżuwaczy jak i zwierząt monogastrycznych. Opracowanie mieszanki Trouw AO-mix w dwóch różnych wariantach gwarantuje skuteczność jej działania w różnych układach trawienia.

Przeciwutleniacze zawarte w mieszance Trouw AO-mix nie tylko skutecznie zwalczają wolne rodniki, ale także - wspomagając status zdrowotny zwierząt - poprawiają odporność, płodność oraz witalność. Dodatkowo w tuczu wpływają na poprawę jakości mięsa poprzez ograniczenie wypływu soków komórkowych.

Lidermixy z unikalną formułą Trouw AO-mix to naturalna dawka zdrowia, która realnie wpływając na polepszenie efektywności w hodowli zwierząt, w konsekwencji przyczynia się do zwiększenia zysków.

Wraz z kampanią reklamową nowej mieszanki antyoksydacyjnej Trouw AO-mix, rusza w punktach dilerskich, akcja promocyjna pod nazwą: "Trouw AO-mix NATURALNA DAWKA ZDROWIA". W ramach tej akcji zakup standardowych premiksów farmerskich Lidermix z dodatkiem AO-mix nagradzany jest atrakcyjnymi prezentami, zgodnie z regulaminem promocji.

Materiał prasowy